Російські військові облаштовували свої позиції в радіаційних руїнах в Чорнобильській зоні. Окупанти так поспішали втекти під час відступу, що забули свої шкарпетки та спіднє. Про це розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передають Патріоти України.
"Друга армія світу" спала в корівниках, ходила в калошах, а коли відступала, забула панчохи та спідню білизну. Радіаційні окопи та позиції армії РФ в зоні відчуження", – розповів Нєбитов.
На оприлюднених кадрах видно, що військові РФ облаштували свої позиції в просоченому радіацією будівлі корівника, яке вже частково розвалилося. При цьому замість дверей використовували старе покривало, до якого прив'язали камінь.
Російські окупанти так швидко тікали від українських військових, що забули шкарпетки та спіднє, що сушили на мотузці, а також велику кількість взуття й вкрадену у жителів Київської області побутову техніку.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...