"Спасибі меру за довіру": Український боксер йде у Київраду від партії Кличка

Український середньоваговик Максим Бурсак (36-6-2, 16 КО) йде в політику. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інстаграм Максима Бурсака.

Бурсак просить киян підтримати його на виборах. "Вчора я офіційно став кандидатом в депутати міськради від політичної партії "Удар" Віталія Кличка. Спасибі меру за надану довіру, я не підведу. Балотуватися буду в Дарницькому районі, де я і виріс. Дарничани, сподіваюся на вашу підтримку, 25 жовтня зробіть свій вибір.

Тільки разом з вами ми креативніші, продуктивніші і творитимемо, тільки разом ми рушійна сила. Обов'язково поставте цифру 8 в бюлетені", — написав Бурсак в Інстаграмі.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...