"Спасибо ,что живой!": "Воскреслий" Гіркін заявив про смертельну небезпеку з боку "київської хунти"

Війна України з Росією нібито неминуча і якщо ЗСУ підуть в наступ на Донбасі, а РФ не стане допомагати НЗФ, то «республіки» чекає воєнна поразка. Про це заявив екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін, передають Патріоти України.
Він уточнив, що ЗСУ мають кількісну перевагу і здатні швидко звільнити території ОРДЛО, розбивши «армію ЛДНР»: «Украинские Вооруженные силы способны достаточно быстро взять Донецк и Луганск, — к сожалению, если РФ не вмешается в этот вооруженный конфликт, и украинская армия пойдет в решительное наступление, это действительно произойдет, и произойдет достаточно быстро. В целом, двух с половиной-трехкратное преимущество в личном составе сохраняется постоянно, а в случае решительного наступления Украина способна нарастить это превосходство до пяти-семи раз в отношении сил Донецкой и Луганской народных республик».

Також Гіркін вважає, що повернення Донбасу під контроль України нібито викличе масовий відтік населення з ОРДЛО в Росію. «Я полагаю, что речь может идти о том, что значительная часть населения будет вынуждена оттуда бежать. Даже не потому, что речь идет о репрессиях, хотя они непременно будут и в этом можно не сомневаться», - заявив він.

Крім того, він визнав, що ОРДЛО вже стрімко дезіндустріалізується, шахти закриваються, заводи або вже закриті, або закриваються, населення працездатне звідти біжить і в основному в Російську Федерацію. Гіркін додав: "В случае входа украинских войск на Донбасс, занятия Донецка и Луганска, семьи тех, кто сейчас работает в России, будут просто вынуждены покинуть территорию и воссоединиться на территории РФ".

СБУ повідомила підозру у шахрайстві керівництву "Партії Шарія"

субота, 25 вересень 2021, 8:40

Служба безпеки України повідомила про підозру одній із керівниць "Партії Шарія". Правоохоронці встановили, що вона підробила документи про "купівлю" партії та про обрання її "очільників", повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК-Україна. Джере...

Сильна відповідь Зеленського: "Слуга народу" ще більше посилив власний кортеж і поставив "на вуха" поліцію

субота, 25 вересень 2021, 7:40

Президент Володимир Зеленський після нападу на свого першого помічника Сергія Шефіра виконує обіцянки про сильну відповідь і демонструє, що його не залякати. Зокрема "Слуга народу" посилив свою охорону – збільшений кортеж з сигнальними маячками рухаєть...