
Путінський політолог, ексдепутат Держдуми та довірена особа російського диктатора Сергій Марков заявив, що "спецоперація" провалилась. Мовляв, тепер росіянам доведеться "брати Київ 25 років". Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.
Марков заявив, що мовляв Росія готувалась до двох типів війн: ядерної - зі США та війни з парамілітарними утвореннями. Він побідкався, бо мовляв виявилось, що ЗСУ - це дуже ефективна армія, чого не очікували окупанти.
"Ми зіткнулись з третім типом війни, чого ми взагалі не очікували. Виявилось, що ми повинні вести війну, а не "спецоперацію". "Спецоперація" фактично у нас провалилась. Ми змушені воювати з сильним противником. Ми як планували: знищити ППО і тоді б наші літаки домінували у повітрі. Але ми не змогли знищити ППО. Наші літаки не літають на території України, а так підлітають, запускають ракети і тікають", - поскаржився пропагандист Путіна.
Марков заявив, що з "успіхами" окупаційної армії на Донбасі, про Київ за "три дні" потрібно забути, бо мовляв тепер столицю України доведеться "брати" 25 років.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...