"Спецоперація провалилася": Терорист Стрєлков вибухнув звинуваченнями на адресу Кремля (відео)

За задумом Російської Федерації 24 травня 2022 року мала завершитися так звана спецоперація, яка була спрямована на повне переформатування кордонів України, а також проведення в її рамках "денацифікації" та "демілітаризації". Натомість через три місяці риторика Кремля змінилася до "захисту Луганської та Донецької народних республік", передають Патріоти України.

Про це заявив колишній ватажок терористичного угруповання "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), який одночасно представляє військову опозицію російському диктатору Володимиру Путіну. Він узяв на себе відповідальність оголосити про повний провал "спецоперації" Росії.

За словами військового пенсіонера, офіційна Москва знаходиться на півдорозі, щоб визнати президента України Володимира Зеленського та його команду "шановними київськими партнерами". Однак цього, переконаний Гіркін, не станеться.

"Тому що ще півдороги назустріч мають пройти "шановні київські партнери". А вони не збираються. Вони збираються воювати. Щобільше, збираються воювати не на словах, як наші "великі" кремлівські політики, а вживають всіх зусиль для цього, заручившись потужною реальною підтримкою своїх західних партнерів", – підкреслив Гіркін.

Далі він перерахував заповзятливість цивілізованого світу, який буквально стоїть у черзі, щоб сприяти Україні у боротьбі з російською окупацією. Зараз у Кремлі розуміють, що ситуація розвивається за вкрай негативним сценарієм, але не готові доповісти Путіну.

"Надії на те, що вдасться затягнути цей конфлікт за ірано-іракським типом на довгі роки тільки призведуть до нашої повної капітуляції. Затяжна війна Російській Федерації протипоказана, вона її не потягне з економічних, соціальних, політичних та інших причин", – підсумував експерт.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...