"Спецоперація провалилася": Терорист Стрєлков вибухнув звинуваченнями на адресу Кремля (відео)

За задумом Російської Федерації 24 травня 2022 року мала завершитися так звана спецоперація, яка була спрямована на повне переформатування кордонів України, а також проведення в її рамках "денацифікації" та "демілітаризації". Натомість через три місяці риторика Кремля змінилася до "захисту Луганської та Донецької народних республік", передають Патріоти України.

Про це заявив колишній ватажок терористичного угруповання "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), який одночасно представляє військову опозицію російському диктатору Володимиру Путіну. Він узяв на себе відповідальність оголосити про повний провал "спецоперації" Росії.

За словами військового пенсіонера, офіційна Москва знаходиться на півдорозі, щоб визнати президента України Володимира Зеленського та його команду "шановними київськими партнерами". Однак цього, переконаний Гіркін, не станеться.

"Тому що ще півдороги назустріч мають пройти "шановні київські партнери". А вони не збираються. Вони збираються воювати. Щобільше, збираються воювати не на словах, як наші "великі" кремлівські політики, а вживають всіх зусиль для цього, заручившись потужною реальною підтримкою своїх західних партнерів", – підкреслив Гіркін.

Далі він перерахував заповзятливість цивілізованого світу, який буквально стоїть у черзі, щоб сприяти Україні у боротьбі з російською окупацією. Зараз у Кремлі розуміють, що ситуація розвивається за вкрай негативним сценарієм, але не готові доповісти Путіну.

"Надії на те, що вдасться затягнути цей конфлікт за ірано-іракським типом на довгі роки тільки призведуть до нашої повної капітуляції. Затяжна війна Російській Федерації протипоказана, вона її не потягне з економічних, соціальних, політичних та інших причин", – підсумував експерт.

"Свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці": Стерненко повідомив про потужні вибухи у окупованій Попасній

неділя, 14 серпень 2022, 20:43

У тимчасово окупованій Попасній росіяни панікують через потужну "бавовну". Цього разу свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці. Сергій Стерненко заявив, що окупанти, мабуть, "знову курили", передають Патріоти України. Окрім того, він навів ще декілька...

"Гіркін працює на Патрушева": Політтехнолог пояснив, що означає сам факт появи екс-ватажка "ДНР" в Криму

неділя, 14 серпень 2022, 20:15

Колишнього фсб-шника Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, який брав участь в окупації Криму, затримали, коли він намагався потрапити на Херсонський фронт. Експерти запевняють, що все через війну між ФСБ та армією всередині РФ, адже Гіркін працює на Патрушева. Про ...