Спецпризначенці ВСП відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались

Спецпризначенці ВСП зі 138-го Центру спеціального призначення, протидії диверсіям та терористичним атакам відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались після збиття літака.

Спецпризначенці ВСП відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались

Навчання відбулись в рамках льотно-тактичних навчаннях під керівництвом командування Повітряних Сил ЗСУ, котрі відбувались напередодні.

За легендою навчань в ході виконання бойового завдання один з літаків Повітряних Сил ЗСУ було збито противником, проте льотчику вдалось катапультуватися та він опинився на невідомій йому території.

Для його пошуку та евакуації було задіяно військовослужбовців Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку.

Мі-8 МСБ-В під час навчань з евакуації льотного складу

Окрім того в навчаннях було залучено бронетехніку підрозділу та гелікоптер Мі-8 Повітряних Сил ЗСУ.

Нагадаємо, що основною метою навчань була підготовка авіаційної ескадрильї до виконання бойових завдань, перевірка готовності авіаційної ескадрильї до застосування по повітряних цілях.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Дайте скрепам корвалолу: США заявили про перекидання додаткових військ до Німеччини на тлі стягування Путіним солдат до кордону України

середа, 14 квітень 2021, 11:15

На тлі напруженості в відносинах з Росією Сполучені Штати нарощують свої сили в Німеччині, відмовившись також від планів колишнього президента Дональда Трампа вивести близько 12 тисяч з 36 тисяч військовослужбовців з країни, що входить в НАТО. Про це п...

Навіть не приховують: Пєсков прокоментував заяву на росТБ про необхідність бомбити Харків і Дніпро

середа, 14 квітень 2021, 11:08

Спікер Кремля Дмитро Пєсков офіційно прокоментував риторику державних російських ЗМІ, в ефірах яких відкрито закликають до бомбардування Києва, Харкова і Дніпра (ефір програми Володимира Соловйова від 11 квітня - ред.), а також інших українських міст, ...