Спецпризначенці ВСП відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались

Спецпризначенці ВСП зі 138-го Центру спеціального призначення, протидії диверсіям та терористичним атакам відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались після збиття літака.

Спецпризначенці ВСП відпрацювали пошук льотчиків, що катапультувались

Навчання відбулись в рамках льотно-тактичних навчаннях під керівництвом командування Повітряних Сил ЗСУ, котрі відбувались напередодні.

За легендою навчань в ході виконання бойового завдання один з літаків Повітряних Сил ЗСУ було збито противником, проте льотчику вдалось катапультуватися та він опинився на невідомій йому території.

Для його пошуку та евакуації було задіяно військовослужбовців Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку.

Мі-8 МСБ-В під час навчань з евакуації льотного складу

Окрім того в навчаннях було залучено бронетехніку підрозділу та гелікоптер Мі-8 Повітряних Сил ЗСУ.

Нагадаємо, що основною метою навчань була підготовка авіаційної ескадрильї до виконання бойових завдань, перевірка готовності авіаційної ескадрильї до застосування по повітряних цілях.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...