Спецтехніка, гелікоптери, безпілотники, кінологи, прикордонники, Нацгвардія, ЗСУ: Що відбувається на кордоні з Білоруссю, диктатор котрої визнав Крим російським

Посилені маекври різних родів військ та різних силових відомств триватимуть до кінця року у всіх п’яти прикордонних регіонах.

На Волині на кордоні з Білоруссю триває прикордонна спецоперація "Полісся". На різних ділянках прикордонники, нацгвардійці та поліція відшліфовували одразу кілька сценаріїв ймовірного наступу мігрантів. Про те, як діятимуть силовики та чи почувають себе у безпеці місцеві жителі - 30 листопада йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.

Так, сотні силовиків відпрацьовували захист від навали ймовірних мігрантів. Залучили навіть прикордонну авіацію. Поки гелікоптери патрулювали територію з неба, спецпризначенці вчилися боронити земні рубежі від ймовірної навали мігрантів.

Водночас інший сценарій відпрацьовували працівники Служби безпеки. Вони, за легендою, затримують диверсантів, які сховалися в прикордонному селі.

На кордоні з Білоруссю провели спецоперацію "Полісся"

І хоча досі на українсько-білоруському кордоні – жодних мігрантів немає, готуватися треба до різних сценаріїв Про це заявив міністр внутрішніх справ, розповідаючи про зустріч з польським колегою.

Поки силовики тренуються, у прикордонному селі Дольськ триває звичне життя. Про навчання, кажуть місцеві, дізналися практично одразу, бо повз їхнє село їхало багато техніки.

А от в те, що сюди прориватимуться мігранти - вірять не дуже і сподіваються що військові тренуються не дарма.

Проте спецоперація проходить успішно, запевняють силовики.

Такі навчання триватимуть до кінця року у всіх п’яти прикордонних регіонах. Аби підсилити рубежі на різні ділянки вже прибувають вісім з половиною тисяч силовиків та військових.

Розвідка повідомила, яка доля чекає на затриманих священників Московської церкви

четвер, 1 грудень 2022, 15:38

Затриманих після обшуків священників Московської церкви можуть долучити до обмінного фонду. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов. Наразі по всій Україні відбуваються обшуки в об’єктах УПЦ МП. «На прикладі великого обмі...

Недомперії знов зробили боляче: У Молдові більше не буде виборчих бюлетенів російською мовою

четвер, 1 грудень 2022, 15:29

Відповідні поправки у законодавство про вибори погодив парламент країни. Раніше було внесено аналогічні поправки у Виборчий кодекс Молдови. Парламент Молдови схвалив нову редакцію кодексу про вибори, з якого вилучили норму про друкування бюлетенів росі...