Спільний фронт? Польщі сподобався "план США із залякування Росії", - Die Zeit

Військовий вертоліт США десантується в Баварії

Голова МЗС Польщі Яцек Чапутович підтримав "план США із залякування Росії", пише популярне німецьке видання Die Zeit. Йдеться про можливу передислокацію американських військ з Німеччини в Польщу, повідомляють Патріоти України.

Росії доведеться двічі подумати перш, ніж застосовувати силу, – сказав міністр Чапутович в інтерв'ю Deutsche Presse Agentur. – Американські війська в Польщі відігравали б дуже важливу роль, адже вони залякували б Росію.

За словами голови польського зовнішньополітичного відомства, Польща серйозно занепокоєна питанням своєї безпеки.

"Ми повинні бути готовими до того, що Російська Федерація й надалі порушуватиме міжнародне правота проводитиме агресивну політику", – відзначає польський міністр.

Президент США Дональд Трамп пояснив свої наміри перенести американські війська з Німеччини в Польщу небажанням Берліну витрачати на оборону 2% ВВП, уточнює Die Zeit.

"Це дуже образливо! Платники податків у США продовжують платити 50-ти тисячам американських солдатів у Німеччині, а німці все одно витрачають прибутки з торгівлі на внутрішні потреби", – розкритикував, у свою чергу, уряд канцлера Ангели Меркель посол Сполучених Штатів у Берліні Річард Гренелл.

Американці не вважають присутність військ США на території Німеччини "хорошою інвестицією", висловив упевненість міністр закордонних справ Польщі.

На думку американського суспільства, допомога в забезпеченні безпеки Німеччини недостатньо обґрунтована, – пояснив голова польської дипломатії.

Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

субота, 21 вересень 2019, 16:00

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадсь...

"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

субота, 21 вересень 2019, 15:28

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті. Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін...