
Глава Офісу президента Андрій Богдан під час брифінгу Володимира Зеленського після саміту в "нормандському форматі" в Парижі почав співати, заважаючи президенту відповідати на запитання журналіста. Відповідне відео потрапило в мережу. Чиновник почав наспівувати слова, схожі на пісню "Холодно" Святослава Вакарчука, голосно сміявся і висовував язика, передають Патріоти України.
Богдан стояв за спиною президента. Він показово перебивав журналіста і говорив "дякую-дякую", а потім почав співати: "Холоднооо...". Коли брифінг завершився, Богдан рушив до виходу, співаючи: "Дякуууємооооо".
Сам президент на витівки Богдана ніяк не відреагував і продовжував відповідати журналістам. До речі, прессекретарка президента Юлія Мендель і його помічник Кирило Тимошенко зі співу Богдана сміялися.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...