Співпраця РФ та Ірану загрожує безпеці всього світу: У МЗС відкинули втрату зразків західної зброї і закликали посилити тиск на агресорів

У Міністерстві закордонних справ прокоментували інформація про те, що Росія нібито передала Ірану зразки західної зброї, яка передбачалася як військова допомога Україні, в обмін на отримання іранських дронів. Там відкинули втрату озброєння і закликали посилити тиск на агресорів. Про це повідомив спікер відомства Олег Ніколенко. Він наголосив, що співпраця РФ та Ірану загрожує безпеці всього світу, передають Патріоти України.

Представник МЗС уточнив, що усе озброєння, яке перетинає український кордон, перебуває під пильним контролем українського уряду та партнерів, які його передають.

Водночас українська сторона продовжує фіксувати факти передачі Тегераном іранської зброї РФ, яка використовує її задля війни проти України. Крім того, Іран також нарощує виробництво озброєння, яке може бути використане проти третіх країн на Близькому Сході.

"Маємо дивитися правді в очі: військова співпраця РФ та Ірану нині загрожує не лише безпеці України, але і миру та безпеці в світі. Критично важливо, аби міжнародна спільнота максимально активізувала зусилля з метою нейтралізації деструктивної взаємодії Росії та Ірану в військовій сфері", – наголосив він.

Нещодавно британський телеканал Sky News, посилаючись на інформацію анонімного джерела у сфері безпеки, повідомив, що Росія перевезла до Ірану 140 мільйонів євро готівкою та кілька захоплених в Україні зразків британської й американської зброї. В обмін на це Кремль отримав від Тегерану смертоносні дрони, які використовує для ударів по українській інфраструктурі.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...