
Колишній охоронець посольства Великої Британії у Берліні визнав себе винним у співпраці з розвідкою РФ. Про це пише Evening Standard, передають Патріоти України.
Зазначається, що 58-річний Девід Баллантайн Сміт погодився зі звинуваченнями у восьми випадках порушення Закону про державну таємницю Британії, допущених під час його незаконної діяльності від травня 2020 року до літа 2021 року.
У квітні цього року Сміта екстрадували із ФРН до Великої Британії. За версією слідства, ця людина в період з жовтня 2020 по серпень 2021 займалася "збором і передачею інформації, корисної для російської держави".
Під час перевірки його електронних пристроїв були виявлені записи з посольства та чернетка листа російському військовому аташе від 14 травня 2020 року.
"Він зізнався, що робив без дозволу фотокопії документів, копіював записи з камер спостереження та збирав конфіденційні матеріали під грифом "таємно", – пише видання.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...