Співвідповідач - "Сбербанк Росії": Ветеран батальйону "Кривбас", який був у полоні, подав позов проти РФ

За словами Володимира Фоміцького, справа складається із двохсот сторінок, містить свідчення військової агресії Російської Федерації проти України, факти його полону російськими десантниками та довідки про його перебування у полоні.

Володимир Фоміцький з Кривого Рогу судиться проти Російської Федерації і вимагає в суді стягнути на свою користь мільйон гривень. У 2014 році Фоміцький потрапив у полон до російських десантників, повідомляють Патріоти України.

28 липня у Довгинцівському районному суді відбулося перше підготовче засідання з розгляду цієї цивільної справи. За словами Володимира Фоміцького, справа складається із двохсот сторінок, містить свідчення військової агресії Російської Федерації проти України, факти його полону російськими десантниками та довідки про його перебування у полоні.

"Позов я подав до Російської Федерації, за ту шкоду, що вона нанесла своєю агресією проти нас. Ми долучаємо співвідповідачем Сбербанк Росії, щоб реально було отримати цю матеріальну шкоду і змусити їх закритися і більше не працювати", - говорить Володимир Фоміцький.

Після оприлюднення клопотань з боку позивача та відповідача суддя Варвара Папарига ухвалила рішення про те, що наступне судове засідання має відбутися 19 вересня у режимі відео конференції. Представник Сбербанку Росії, співвідповідача, має бути присутнім.

Володимир Фоміцький у зоні проведення АТО перебував у складі добровольчого батальону "КривБас". Після бойових дій під Іловайськом, 1 вересня 2014 в районі селища Новокатеринівка Володимира Фоміцького з побратимами з інших бригад, зокрема 93-ої, захопили у полон російські війська спецпризначення. Перебував у полоні з 1 по 10 вересня 2014 у Донецьку. 11 вересня його звільнили.

Джерело: UA:Суспільне

Путін розпочав "крок 2" щодо Донбасу, Кремль отримав запевнення від Києва, - Тука про небезпеку прямих переговорів з бойовиками "ЛДНР"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:17

Остання риторика української сторони в Тристоронній контактній групі, перемир’я на Донбасі, заяви, що лунають з обох боків, - усе це може свідчити про те, що Кремль перейшов до реалізації "кроку 2" щодо Донбасу. Є ознаки того, що Київ готовий погодитис...

З архіву ПУ. "Його солдат вбивали, а генерала випустили": Журналіст, котрий безпосередньо пробивався з Іловайського котла, заперечив заяви Хомчака про його героїчну поведінку

п’ятниця, 14 серпень 2020, 4:00

Російські військові дозволили генералу, котрий командував з'єднанням, котре нещадно нищили, спокійно вийти з Іловайська, стверджує свідок трагедії. Журналіст Ростислав Шапошников спростував твердження глави генштабу ЗСУ, що він насилу вийшов з Іловайсь...