Співвідповідач - "Сбербанк Росії": Ветеран батальйону "Кривбас", який був у полоні, подав позов проти РФ

За словами Володимира Фоміцького, справа складається із двохсот сторінок, містить свідчення військової агресії Російської Федерації проти України, факти його полону російськими десантниками та довідки про його перебування у полоні.

Володимир Фоміцький з Кривого Рогу судиться проти Російської Федерації і вимагає в суді стягнути на свою користь мільйон гривень. У 2014 році Фоміцький потрапив у полон до російських десантників, повідомляють Патріоти України.

28 липня у Довгинцівському районному суді відбулося перше підготовче засідання з розгляду цієї цивільної справи. За словами Володимира Фоміцького, справа складається із двохсот сторінок, містить свідчення військової агресії Російської Федерації проти України, факти його полону російськими десантниками та довідки про його перебування у полоні.

"Позов я подав до Російської Федерації, за ту шкоду, що вона нанесла своєю агресією проти нас. Ми долучаємо співвідповідачем Сбербанк Росії, щоб реально було отримати цю матеріальну шкоду і змусити їх закритися і більше не працювати", - говорить Володимир Фоміцький.

Після оприлюднення клопотань з боку позивача та відповідача суддя Варвара Папарига ухвалила рішення про те, що наступне судове засідання має відбутися 19 вересня у режимі відео конференції. Представник Сбербанку Росії, співвідповідача, має бути присутнім.

Володимир Фоміцький у зоні проведення АТО перебував у складі добровольчого батальону "КривБас". Після бойових дій під Іловайськом, 1 вересня 2014 в районі селища Новокатеринівка Володимира Фоміцького з побратимами з інших бригад, зокрема 93-ої, захопили у полон російські війська спецпризначення. Перебував у полоні з 1 по 10 вересня 2014 у Донецьку. 11 вересня його звільнили.

Джерело: UA:Суспільне

З архіву ПУ. "Це точно знак!": Путін впустив біля пам'ятника квіти і нарвався на пророцтво (відео)

понеділок, 1 березень 2021, 18:30

По дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Президент Росії Володимир Путін прибув у Псков для покладання квітів до пам'ятника десантникам 6-ї роти і потрапив у незручну ситуацію. Так, по дорозі до монументу глава РФ загубив дві гвоздики. Фот...

Хіти тижня. За держзраду та розпалювання ворожнечі: СБУ затримала "експерта" з каналів Медведчука (фото, відео)

понеділок, 1 березень 2021, 17:00

Киянин брав участь у прямих ефірах ток-шоу на пропагандистських телеканалах РФ і заблокованих каналах Віктора Медведчука. Служба безпеки України (СБУ) затримала військово-політичного "експерта" Юрія Дудкіна, йому повідомили про підозру в держзраді та п...