Спланована диверсія Путіна, або Ніколи не довіряйте техніку росіянам: Підрив президента Польщі над Смоленськом - це заздалегідь підготовлений теракт, - слідча комісія

Рішення відремонтувати літак у Росії виявилося фатальним для польського уряду.

Причиною катастрофи літака Ту-154 президента Польщі Леха Качиньського став вибух тротилу, який був закладений під час ремонту авіалайнера у Росії. Такий висновок зробила польська комісія з повторного розслідування авіакатастрофи під Смоленськом, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Авіалайнер Ту-154 глави Польської держави Леха Качиньського розбився 10 квітня 2010 року під час заходу на посадку до аеропорта Смоленськ-Північний. Рейс прямував на траурні заходи до Катині. Усі 96 чоловік, що знаходилися на борту літака, загинули. У 2011 році міждержавний авіаційний комітет оприлюднив дані розслідування, згідно з якими причиною катастрофи стало рішення екіпажу не користуватися запасним аеродромом під час посадки. Серед системних причин були встановлені недоліки у підготовці екіпажу та забезпеченні польоту.

Згідно з висновками першої польської комісії, головою якої був колишній міністр внутрішніх справ Єжи Міллер, причиною краху літака стало рішення екіпажу, що знизив дозволений мінімум президентського авіалайнера. Незважаючи на густий туман, літак пішов на посадку. Нинішня польська влада не погодилася з цими висновками і створила другу комісію з розслідування катастрофи Ту-154.

Друга комісія, якою керував екс-глава Міноборони Польщі Антоні Мачеревич, 31 липня показала результати своєї роботи за декілька років. Мова йде про те, що причиною катастрофи літака став вибух – про це свідчать масштабні пошкодження лайнера, які не могли статися виключно через зіткнення із землею. "Цьому суперечить весь дуже великий доказовий матеріал і результати дуже великої кількості експериментів та аналізів", - наголошується в звіті комісії.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: