Спочатку "віддайте" Росії своє: Кулеба прокоментував "торги" Україною за членство в НАТО

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на поради деяких "доброзичливців" щодо територіальних поступок Росії в обмін на членство у НАТО. Щодо цього Кулеба висловився журналістам перед першим засіданням Ради Україна-НАТО на рівні глав МЗС у Брюсселі, передають Патріоти України.

"Ці люди повинні запропонувати це своїм власним урядам щодо відмови від їхньої території і їхнього народу. І якщо вони це зроблять, тоді я готовий послухати їхні аргументи. Але чомусь завжди легко комусь іншому радити здатися і йти на поступки. Спочатку вони мають це зробити зі свого боку", - наголосив Кулеба.

Як зазначив міністр, під час засідання Ради він вкотре акцентує країнам-членам НАТО на важливості боротьби з агресією Росії і нагадає, що Україна не збирається відступати. "Наша стратегічна мета територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів станом на 1991 рік залишається незмінною і нічого не зупинить нас", - підкреслив Кулеба.

Він сказав, що питання цілісності України стосується не лише її державної безпеки, а й безпеки усього євроатлантичного простору. Також глава МЗС наголосив, що на фронті ситуація не зайшла у глухий кут.

"Найкращий спосіб, аби уникнути відправлення ваших власних солдатів на війну, полягає у тому, щоби допомогти іншій країні, яка воює у війні. Я хочу знову підкреслити, Україна ніколи не просила відправки американських солдат на поле бою. Це справа принципу. Це те, що робить нас дуже відмінними від інших. Наша справа дуже справедлива - ви нам даєте усе те, що нам треба, а ми воюємо. Ми не просимо вас жертвувати вашими життями", - додав міністр.

Кулеба також зазначив, що вірить у спроможність Заходу наростити виробництво зброї. Не має підстав вважати, що на це не вистачить політичної волі. Водночас за цим напрямком ще залишається чимало технічної і професійної роботи, яку слід виконати. Зазвичай вона вимагає більшої уваги, вказав міністр.

"Люди зі спеціальними знаннями про те, як усе працює стосовно запасних частин і ланцюгів поставок, повинні зібратися і розібратися з цим. Інакше Європа залишатиметься беззахисною", - сказав Кулеба.

У пані більш здорова дієта: Прем'єр-міністр Естонії відповіла на публікації про те, що вона "любить їсти росіян на сніданок"

вівторок, 5 березень 2024, 13:30

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас опублікувала фотографію свого сніданку. Таким чином відповіла на заяву одного з єврочиновників, який сказав, що Каллас "їсть росіян на сніданок", передають Патріоти України. Прем'єр опублікувала в Х фото сніданку, під...

Планував теракт у Запоріжжі: СБУ затримала російського агента (фото)

вівторок, 5 березень 2024, 12:29

Служба безпеки України запобігла вчиненню теракту у центрі Запоріжжя – у результаті багатоетапної спецоперації затримано російського агента, який намагався підірвати місцеве відділення пошти, повідомляють Патріоти України. За даними слідства, ворожим п...