"Спочатку зустрівся із главами парламентських фракцій": Мирослав Гай звернув увагу на цікаву тактику Блінкена

6 травня держсекретар США Ентоні Блінкен провів велику кількість переговорів з представниками політичної еліти України. Офіцер резерву ЗСУ Мирослав Гай вважає, що неспроста американський візитер зустрічався з президентом Володимиром Зеленським після того, як поспілкувався з главами парламентських фракцій, передають Патріоти України.

"Я так розумію, що США намагаються зрозуміти всі позиції, всі точки зору, тому що політика України зараз непередбачувана", - зазначив Гай. За його словами, Блінкен оцінював "температуру по палаті", так як Захід бентежать непослідовні заяви Банкової про особисту зустріч Зеленського і Путіна, потім - проблеми з "Нафтогазом".

"Іноземні партнери вкладали гроші в наші реформи, в тому числі в антикорупційні. А зараз ми бачимо, що Офіс президента і Кабінет міністрів, всупереч антикорупційному закону призначають Вітренко на цю посаду... Держдеп змушений коментувати це... з подивом", - висловився волонтер.

Гай вважає, що Блінкен зустрівся з представниками парламентських фракцій і Петром Порошенком перед переговорами з Володимиром Зеленським, так як Вашингтон не впевнений, що отримає від Банкової точну інформацію про стан справ в Україні. Після того, як були зібрані різнобічні дані, швидше за все, загальна думка про ситуацію в держсекретаря США сформувалася.

Хіти тижня. ​УЄФА відреагував на істерику Росії з вимогою змінити форму збірної України, заявлену на Євро-2020/21

понеділок, 14 червень 2021, 17:00

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив нову форму збірної України з футболу на майбутній чемпіонат Європи, пояснивши, що символіка збірної України з Кримом і Донбасом, а також з національним гаслом повністю відповідає всім правилам і ста...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді