
Глава МЗС Німеччини Хайко Маас уперше пов’язав питання будівництва газопроводу “Північний потік – 2“з отруєнням російського опозиційного політика Олексія Навального. Про це повідомляє Deutsche Welle, передають Патріоти України.
“Я сподіваюся, що росіяни не змусять нас змінити свою позицію щодо “Північного потоку – 2″”, – заявив Маас.
Досі федеральний уряд Німеччини не пов’язував отруєння Навального з будівництвом газопроводу і канцлер Німеччини Ангела Меркель говорила про те, що це ніяк не вплине на будівництво.
Глава МЗС Німеччини попередив, що якщо в найближчі кілька днів з російської сторони не буде ніяких дій, пов’язаних з розслідуванням отруєння, Берліну “доведеться провести консультації з партнерами щодо відповіді” Москві. Маас упевнений, що якщо Німеччина буде вводити проти РФ санкції, вони повинні бути “якомога більш адресними”.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...