"Сподіваюся, що ми вибудуємо із Путіним правила співіснування": Виступ Байдена із заявою щодо Росії (відео)

У четвер 15 квітня, президент США Джо Байден, який підписав нові санкції проти Росії, виступив із заявою з приводу Росії. Її транслювала прес-служба Білого дому, повідомляють Патріоти України.

Виступ американського президента почався на півгодини пізніше, ніж було заплановано. "Я думаю, що росіяни, як і американський народ, хочуть жити в мирі" - почав Байден.
Він сказав, що прийняв рішення про санкції через втручання у вибори і за кібератаку. "Вибори - це святе і США не можуть дозволити, щоб втручання в них проходило безкарно" - зазначив американський президент.
При цьому він сказав, що санкції не такі потужні, якими могли б бути, тому що США хоче стабільних відносин з Росією і не хоче ескалації. "Ми знаємо, що Росія і США можуть працювати разом. Ми швидко прошили СНО-3. Це в інтересах Росії і світу. Я говорив Путіну, що нам треба спілкуватися безпосередньо. Я сказав, що влітку нам треба зустрітися в Європі. Наші команди обговорюють це зараз. Після цього ми могли б почати займатися стратегічною стабільністю. Це і ядерна загроза з Китаю, і Північна Корея, і боротьба з наслідками пандемії.
Коли Путін подзвонив, подзвонив привітати з обранням президентом, я сказав, що якщо з'ясується, що він втрутився у вибори, то ми відповімо. Я сподіваюся, що ми здійснимо переговори, будемо залишатися з ним на зв'язку," - сказав Байден.
За словами Джо Байдена, за весь час історії відносин США і Росія знаходили можливості для співпраці. Він додав, що сподівається виробити з Путіним модус-vivendi, тобто можливість або правила спільного існування. Президент США також згадав, що він обговорював з Путіним нарощування військових сил на кордоні з Україною.

"Летальної зброї небагато. Ті відомі "Джавеліни" є в невеликій кількості": Експерт розповів, якої зброї потребує Україна для захисту від російської агресії

неділя, 9 травень 2021, 8:17

Заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь розповів, яку військову допомогу Україна отримує від США, передають Патріоти України. "Ми щорічно отримуємо допомогу від США на суму близько 300 млн доларів - і навіть...

​Недоімперія набуває статусу спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росі, - голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...