Сподіваються на розворот до Москви? Медведєв раптом похвалив Зеленського, який протистоїть "оскаженілому націоналізму"

Президент України Володимир Зеленський хоче домовитися щодо ключових питань з Російською Федерацією. Про це 5 грудня сказав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час щорічного підсумкового інтерв'ю телеканалам, передають Патріоти України.

«Якщо ви запитуєте мене про ставлення до чинного президента (України Володимира Зеленського - ред.), напевно, зараз немає сенсу давати якісь характеристики, так як це - людина, обрана народом України, має досить високу підтримку українського народу», - сказав російський прем'єр.

За його словами головне, щоб у Зеленського «вистачило сили духу протистояти цілому ряду деструктивних тенденцій, які сформувалися в Україні».

«Очевидно, що нинішній президент хоче домовитися щодо ключових питань розвитку своєї країни, і з нашою країною в тому числі - щоб мир був, щоб відновилися на більш високому рівні торгово-економічні відносини. Питання в тому, чи вийде у нього», - додав Медведєв.

«Найголовніше, я про це сказав відразу ж після його обрання, щоб у нього вистачило сили духу, мужності протистояти цілому ряду деструктивних тенденцій, які в Україні сформувалися в політичному істеблішменті, в окремих шарах і колах, а іншими словами, протистояти такому «оскаженілому націоналізму» і бажанням все перевернути з ніг на голову у взаєминах з Росією», — пояснив прем’єр-міністр.

У "корпусів" "ЛДНР" за 2 з половиною тижні перемир'я величезні втрати, - українська розвідка

середа, 12 серпень 2020, 20:59

В угрупованнях "ЛДНР" фіксуються масові випадки самогубств, вживання наркотиків і алкоголю. На Донбасі вже два з половиною тижні триває великий режим перемир'я. Незважаючи на це, "корпуси" "ЛДНР" зазнають втрат. Про це йдеться в повідомленні розвідки З...

Напруга як напередодні Іловайська та Дебальцевого: "У цьому році безпрецедентне зростання агресії Росії по всьому периметру наших кордонів", - Горбулін

середа, 12 серпень 2020, 20:49

Прискорення ракетного озброєння ЗСУ зразками, котрі здатні вражати територію ворога на кількасот кілометрів, покликано стати важливим важелем у стриманні держави-агресора. "У цьому році відбувається безпрецедентне зростання агресивної путінської Росії ...