Сподіваються на розворот до Москви? Медведєв раптом похвалив Зеленського, який протистоїть "оскаженілому націоналізму"

Президент України Володимир Зеленський хоче домовитися щодо ключових питань з Російською Федерацією. Про це 5 грудня сказав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час щорічного підсумкового інтерв'ю телеканалам, передають Патріоти України.

«Якщо ви запитуєте мене про ставлення до чинного президента (України Володимира Зеленського - ред.), напевно, зараз немає сенсу давати якісь характеристики, так як це - людина, обрана народом України, має досить високу підтримку українського народу», - сказав російський прем'єр.

За його словами головне, щоб у Зеленського «вистачило сили духу протистояти цілому ряду деструктивних тенденцій, які сформувалися в Україні».

«Очевидно, що нинішній президент хоче домовитися щодо ключових питань розвитку своєї країни, і з нашою країною в тому числі - щоб мир був, щоб відновилися на більш високому рівні торгово-економічні відносини. Питання в тому, чи вийде у нього», - додав Медведєв.

«Найголовніше, я про це сказав відразу ж після його обрання, щоб у нього вистачило сили духу, мужності протистояти цілому ряду деструктивних тенденцій, які в Україні сформувалися в політичному істеблішменті, в окремих шарах і колах, а іншими словами, протистояти такому «оскаженілому націоналізму» і бажанням все перевернути з ніг на голову у взаєминах з Росією», — пояснив прем’єр-міністр.

Хіти тижня. "Будні слуг": Кошкіна розповіла, через що посварились Герос з Єрмаком

середа, 8 квітень 2020, 2:00

За заявою глави Офісу президента, Гео Лерос спробував "просунути" призначення одного з чиновників, який раніше працював у Київській міській адміністрації, в одне з міністерств. Конфлікт між народним депутатом від "Слуги народу" Гео Леросом і нинішнім г...

Хіти тижня. Помста за кібератаки: США прийняли важливе рішення щодо покарання Росії

середа, 8 квітень 2020, 0:35

У понеділок, 30 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти США. Відповідну заяву опублікували на сайті Адміністрації глави держави, передають Патріоти України. Таким чином ...