"Спокушаємо Путіна до агресії": Бутусов розповів, як Україна сама собі шкодить за допомогою Медведчука

Якщо буде велика війна, то перше, що Росія вимкне – це постачання палива.

Юрій Бутусов. Фото: vchaspik.ua.

В Україні вже шостий рік триває війна з Російською Федерацією. Однак це не заважає куму Путіна Віктору Медведчуку продавати російське дизельне пальне нашій державі, зокрема, Міністерству оборони та "Укрзалізниці". Журналіст Юрій Бутусов розповів, що це - схема політичних домовленостей, адже в нас завжди ухвалюються політико-економічні рішення, передають Патріоти України.

Він пригадав, що у 2014 році Росія почала війну з того, що були заблоковані поставки палива, а тому Коломойський взяв на себе постачання в Міністерство оборони. Потім цю схему змінили у лютому 2015 року.

"Країни, які розташовані на кордоні з Росією, не "обрізають" з нею контакти, але будують для себе потужні альтернативні канали постачання палива. Адже вони розуміють, яку небезпеку несе РФ, а тому не хочуть бути залежними від неї", – пояснив гість студії.

Бутусов нагадати, що указом колишнього президента Петра Порошенка про енергетичну незалежність України від липня 2015 року передбачалось створення альтернативних поставок палива усіх видів в Україну. Для того, аби забезпечити незалежність від постачання палива з Російської Федерації.

"Ми маємо розуміти, якщо буде велика війна, то перше, що Росія вимкне – це постачання палива. Для того, аби унеможливити маневрування українських військ та виживання української економіки", – наголосив експерт.

"Тому звичайно під час війни – це стратегічне питання, яке в будь-якому разі державі потрібно вирішувати. Ми створили самі собі проблему – фінансуємо коштом власних грошей Медведчука і російський вплив в Україні, ми підсадили самі себе на гілку російського палива. У такий спосіб ми спокушаємо Путіна для планування подальших агресивних дій. Він розуміє, що Медведчук – це легітимізація російського впливу на українську політику", – додав журналіст.

Джерело: 24 канал

З архіву ПУ. "Апач" или "турок": Чем Украина заменит советские боевые вертолеты", - Жирохов (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 17:30

Україна продовжує озброюватися. "Не успела утихнуть "информационная буря", связанная с якобы закупкой в Турции ударных беспилотников, как министр обороны Степан Полторак озвучил еще одно направление сотрудничества с Западом - закупка боевых вертолетов"...

"Путину очень важно находиться 24 июня 2020 года на той же площади, на которой 24 июня 1945 года находился другой кремлевский правитель - Иосиф Сталин", - Портников

п’ятниця, 29 травень 2020, 16:28

"Решение Владимира Путина о проведении 24 июня в российской столице парада, который должен был бы состояться 9 мая 2020 года, может показаться странным только на первый взгляд", - пише у своєму блозі Віталій Портников, передають Патріоти України, і пр...