"Спокушаємо Путіна до агресії": Бутусов розповів, як Україна сама собі шкодить за допомогою Медведчука

Якщо буде велика війна, то перше, що Росія вимкне – це постачання палива.

Юрій Бутусов. Фото: vchaspik.ua.

В Україні вже шостий рік триває війна з Російською Федерацією. Однак це не заважає куму Путіна Віктору Медведчуку продавати російське дизельне пальне нашій державі, зокрема, Міністерству оборони та "Укрзалізниці". Журналіст Юрій Бутусов розповів, що це - схема політичних домовленостей, адже в нас завжди ухвалюються політико-економічні рішення, передають Патріоти України.

Він пригадав, що у 2014 році Росія почала війну з того, що були заблоковані поставки палива, а тому Коломойський взяв на себе постачання в Міністерство оборони. Потім цю схему змінили у лютому 2015 року.

"Країни, які розташовані на кордоні з Росією, не "обрізають" з нею контакти, але будують для себе потужні альтернативні канали постачання палива. Адже вони розуміють, яку небезпеку несе РФ, а тому не хочуть бути залежними від неї", – пояснив гість студії.

Бутусов нагадати, що указом колишнього президента Петра Порошенка про енергетичну незалежність України від липня 2015 року передбачалось створення альтернативних поставок палива усіх видів в Україну. Для того, аби забезпечити незалежність від постачання палива з Російської Федерації.

"Ми маємо розуміти, якщо буде велика війна, то перше, що Росія вимкне – це постачання палива. Для того, аби унеможливити маневрування українських військ та виживання української економіки", – наголосив експерт.

"Тому звичайно під час війни – це стратегічне питання, яке в будь-якому разі державі потрібно вирішувати. Ми створили самі собі проблему – фінансуємо коштом власних грошей Медведчука і російський вплив в Україні, ми підсадили самі себе на гілку російського палива. У такий спосіб ми спокушаємо Путіна для планування подальших агресивних дій. Він розуміє, що Медведчук – це легітимізація російського впливу на українську політику", – додав журналіст.

Джерело: 24 канал

У 60 км від міста: Росія відпрацювала бомбардування Одеси (карти)

четвер, 14 листопад 2019, 13:14

У польоті брали участь бомбардувальники Ту-22. Авіація Росії під час навчань відпрацьовувала бомбардування Одеси. Всього в 60 км від міста літаки змінили курс і попрямували на Босфор. Про це заявив командувач Військово-морськими силами України Ігор Вор...

"Меркель уже однаково: вона тяжко хвора й точно не буде битися за Україну", - російський аналітик

четвер, 14 листопад 2019, 12:30

Для Кремля важлива майбутня зустріч у нормандському форматі, тому що президент Франції Еммануель Макрон морально і психологічно на боці Москви, а канцлерка ФРН Ангела Меркель тяжко хвора. "Кремлю дуже важливо, щоб зустріч у нормандському форматі відбул...