Спокуслива для корейців пропозиція? Росія пропонує Північній Кореї їжу в обмін на боєприпаси

Росія хоче відправити делегацію до Північної Кореї, щоб отримати боєприпаси. В обмін Кремль пропонує Пхеньяну продовольство. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого Дому Джон Кірбі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

За даними Білого дому, США мають нову інформацію про те, що Росія активно прагне отримати додаткові боєприпаси з Північної Кореї. «Ми також розуміємо, що Росія прагне направити делегацію до Північної Кореї. І що Росія пропонує Північній Кореї продовольство в обмін на боєприпаси», - сказав він.

Кірбі додав, що громадянин Словаччини, торговець зброєю Ашот Мкртичов намагався організувати цю угоду між Росією та КНДР в обхід санкцій.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...