Спостерігається масовий вихід окупаційного начальства всіх рівнів з правобережної Херсонщини, - Вілкул

Евокуюється командування окупаційних військ не лише вищого, а й середнього рівня. Свої родини вивозять і колабаранти всіх рівнів.

Окупанти та колаборанти евакуюються самі та з родинами з правого берега Дніпра. Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передають Патріоти України.

«Є достовірна інформація, що командування окупаційних військ не лише вищого, а й середнього рівня евакуювалося на лівий берег Дніпра. Також на лівий берег Дніпра свої родини перевезли колаборанти, які пішли служити оркам», – повідомив Вілкул.

Він додав, що українські ракетно-артилерійські підрозділи знищили командний пункт ворога в Бериславському районі Херсонської області, нанесено ураження по зосередженню ворога в Нововоскресенському та Чкаловому, по контрольно-спостережним пунктам орків в Нововознесенському та Дудчанах.

Також у Дудчанах та Давидовому Броді знищено 2 склади боєприпасів. Протягом тижня нашою авіацією нанесено удари по районах зосередження підрозділів та складу боєприпасів в Архангельському, по району зосередження живої сили та техніки противника поблизу Високопілля. Також українська авіація вразила ворожий опорний пункт та скупчення ворожої живої сили та техніки у Новопетрівці та у Ольгиному.

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...

"Лендліз" від окупантів: Експерт пояснив, як до ЗСУ потрапляє рідкісна техніка з Росії та що це означає

вівторок, 7 лютий 2023, 9:46

Росіяни все частіше постачають ЗСУ рідкісний "лендліз". На фронті наші захисники беруть у трофеї російську техніку, яка часто випускається в обмежених партія. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передают...