"Спрашивают - русский? Приносят, а туда пол ресторана уже наплевало": Російський пропагандист поскаржився на "утиски" в Європі (відео)

Російський журналіст Андрій Караулов, який підтримує війну з Україною, поскаржився на погане ставлення до росіян у Європі. За його словами, громадянам країни-агресора навіть плюють у чашку з кавою. При цьому пропагандист "щиро" не розуміє, чому таке ставлення до Росії. Відео з пропагандистом опублікував у себе в Telegram журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Пропагандист, який підтримує вбивства мирних громадян та бомбардування українських міст, поскаржився, що йому плюють у чашку з кавою. Караулов здивованим голосом розповідає про погане ставлення до росіян і не розуміє, чому так відбувається. "Неприємно якось, коли тобі росіянину, за те, що ти росіянин чашку кави не можуть у ресторані подати. Плюнуть тобі за це в ту чашку. Є такі випадки. Замовляєш каву, чай. Приносять – туди половина ресторану вже наплювала", – нарікає пропагандист.


"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...