
Сьогодні, 5 грудня, безпілотники Служби безпеки України вразили важливі військові об’єкти. Українська спецслужба нагадала, що земля горітиме в окупантів під ногами, передають Патріоти України.
Зазначається, що вранці дрони вразили радіолокаційну систему "Небо-М" в районі населеного пункту Багерово, стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 "Терек" та систему управління зенітно-ракетних підрозділів "Байкал-1М" біля населеного пункту Стрілкове.
"Ця ранкова "бавовна" на військових об’єктах у Криму є результатом спецоперації СБУ", - повідомило УНІАН поінформоване джерело.
При цьому зазначає, що це був своєрідний привіт окупантам у міжнародний день волонтера. Також сказано, що українська спецслужба вкотре нагадала, що українська земля у прямому сенсі горітиме у загарбників під ногами. Наразі в СБУ не коментують цю інформацію.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...