Справа - "труба": У антикорупціонному ДБР діє агент Портнова, з'явились неспростовні докази, - адвокат

Головний юрист Януковича колись тримав в кулаці практично всю юридичну систему держави, багато його ставлеників досі успішно роблять кар'єру в Україні, кажуть фахівці

Чи в курсі про "крота" серед своїх людей голова ДБР Роман Труба?

Захисник лідера партії Європейська Солідарність Ігор Головань заявив, що хтось у Державному бюро розслідувань зливає інформацію на користь Андрія Портнова, ексзаступника глави АП при президенті-втікачеві Януковичі. Про це він написав у своєму блозі на УП, , зазначають Патріоти України.

Головань повідомив про те, що Портнов виклав на своєму каналі в Telegram фото листа ДБР, адресованого йому, який він пізніше отримав поштою.

"Однак я отримав другий примірник. Не той, що був кимось переданий панові Портнову. Читачі самі можуть переконатися в розбіжностях у написанні вихідного номера листа і підписі начальника Першого слідчого відділу Є. Франтовського", - відзначає він.
Головань також підкреслює, що в тексті листа ДБР відсутні згадки про суть його звернення.

"Отже, хтось в ДБР не тільки "злив" Портнову копію листа, але і надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист. А може і копію заяви, а може, і ще багато чого", - підсумовує він.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3134269

Перейти на першоджерело
Поділись новиною:

Хіти тижня. "Трубу прорвало": Як екс-керівник ДБР отримував інструктаж , як садити євромайданівців (аудіо)

середа, 26 лютий 2020, 6:00

І додається: "Наприклад, 30 серпня 2018 року, коли Портнов оголосив, що він очолив телеканал Newsone, Курись написав у фейсбуці: "Лучшее решение – Андрей Портнов". А 3 січня 2020 року він репостить інтерв'ю Шарія з беркутівцями: "6 лет без вины". Днем ...

Похорон конвенції Монтре, або "Отвєточка" за "Курс 2014-ть": За три роки авіаносці США увійдуть у Чорне море і знищать небезпечне домінування Москви в "Русском озере"

середа, 26 лютий 2020, 5:45

Відкриття каналу "Стамбул" здатно повністю поміняти геополітичний розклад в чорноморсько-азовському регіоні і суттєво послабити вплив Москви в Східному Середземномор'ї, поховавши переваги, котрі Четвертий рейх здобув з захопленням Криму. З 2023 році ав...