
Шевченківський районний суд Києва у вівторок, 27 липня, залишив під домашнім арештом Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета, повідомляють Патріоти України з посиланням на трансляцію засідання велася на каналі Судова влада.
Таким чином суд відмовив захисту Антоненка про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на особисті зобов'язання.
"Суд визначив... клопотання захисника... про зміну обвинуваченому Андрію Антоненку з домашнього арешту на особисті зобов'язання залишити без задоволення", - йдеться в ухвалі суду.
До розгляду цього клопотання суд продовжував розгляд справи по суті обвинувачення трьох фігурантів справи.
Наступне судове засідання згідно з раніше затвердженим графіком призначено на 2 серпня.
Як повідомлялося, в червні суд продовжив домашній арешт Антоненку та іншій фігурантці справи - Юлії Кузьменко - на 60 діб.
Нагадаємо, що Антоненка звільнив з-під варти 30 квітня. Йому змінили запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт. Продовження арешту не стала вимагати сторона звинувачення. Він перебував під арештом з 14 грудня 2019 року.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...