Справа честі Авакова: Центром Києва пройшла маніфестація на підтримку обвинувачених у справі Шеремета "200 днів брехні" (фото, відео)

У столиці відбулася акція "200 днів брехні" на підтримку музиканта Андрія Антоненка, дитячого хірурга Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугарь, які є підозрюваними у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, зазначають Патріоти України. Захід організували ГО "Основа майбутнього", ініціативні групи "FreeRiff", "FreeKuzmenko" і ГС "Рух ветеранів України".

Участь в акції взяли кілька сотень людей, серед яких родичі і друзі ув'язнених. Мета заходу - привернення уваги до доказів невиннуватості і фактів фабрикації справи Шеремета, зазначають організатори.

Учасники тримають портрети Кузьменко, Антоненка і Дугарь, а також плакати з написами "AVAKoff", "Досить брехні", "МВС = брехня", "Поліція шукає призначенців вбивств" тощо.

Навпроти червоного корпусу університету ім. Т.Шевченка відбувся концерт, де виконали свої пісні музиканти Христина Панасюк, Олексій Бик і Алла Мартинюк.

Після акції в парку її учасники пройшли колоною до Міністерства внутрішніх справ.

Потім вони вирушили до Офісу президента. Співробітники поліції виставили коридор на входах на вулицю Банкову і перевіряли людей на наявність заборонених предметів і спецзасобів.

Під ОП протестувальники запалили фаєри і закликали громадськість звернути увагу на сфабриковане, на їхню думку, обвинувачення проти Антоненка, Дугарь і Кузьменко. Організатори попросили учасників акції прийти на судові засідання у справі Шеремета 6 і 7 липня. Після цього акцію оголосили завершеною.

</p data-verified=


Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...