Справа честі Авакова: Центром Києва пройшла маніфестація на підтримку обвинувачених у справі Шеремета "200 днів брехні" (фото, відео)

У столиці відбулася акція "200 днів брехні" на підтримку музиканта Андрія Антоненка, дитячого хірурга Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугарь, які є підозрюваними у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, зазначають Патріоти України. Захід організували ГО "Основа майбутнього", ініціативні групи "FreeRiff", "FreeKuzmenko" і ГС "Рух ветеранів України".

Участь в акції взяли кілька сотень людей, серед яких родичі і друзі ув'язнених. Мета заходу - привернення уваги до доказів невиннуватості і фактів фабрикації справи Шеремета, зазначають організатори.

Учасники тримають портрети Кузьменко, Антоненка і Дугарь, а також плакати з написами "AVAKoff", "Досить брехні", "МВС = брехня", "Поліція шукає призначенців вбивств" тощо.

Навпроти червоного корпусу університету ім. Т.Шевченка відбувся концерт, де виконали свої пісні музиканти Христина Панасюк, Олексій Бик і Алла Мартинюк.

Після акції в парку її учасники пройшли колоною до Міністерства внутрішніх справ.

Потім вони вирушили до Офісу президента. Співробітники поліції виставили коридор на входах на вулицю Банкову і перевіряли людей на наявність заборонених предметів і спецзасобів.

Під ОП протестувальники запалили фаєри і закликали громадськість звернути увагу на сфабриковане, на їхню думку, обвинувачення проти Антоненка, Дугарь і Кузьменко. Організатори попросили учасників акції прийти на судові засідання у справі Шеремета 6 і 7 липня. Після цього акцію оголосили завершеною.

</p data-verified=


Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

середа, 5 серпень 2020, 22:30

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з К...

Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

середа, 5 серпень 2020, 22:10

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні. . Про це у ток-шоу "Ехо України" на т...