Кремль змушений підвищувати виплати контрактникам, щоб вони воювали проти України. Справа в тому, що росіяни, які пішли в найманці через гостру потребу в грошах, вже або "двохсоті", або "трьохсоті", передають Патріоти України.
Ресурс держави-агресора в живій силі знижується. На думку російського правозахисника Марка Фейгіна, потенційні окупанти вже краще розуміють реалії "СВО" і знають про високий ризик загинути. Цю тему опозиціонер прокоментував в інтерв'ю OBOZ.UA.
"Ті, хто бажав, хто відчував гостру потребу в грошах, уже загинули чи понівечені. Безперечно, ресурсний потенціал [Росії] знижується", – заявив Фейгін. У великих містах РФ знайти найманців ще складніше, тому що відповідну зарплату мешканці можуть знайти і так.
"Плюс це пов'язано із ризиком смерті. Понад два з половиною роки минуло, люди повертаються та розповідають, що там відбувається, вже не з пропагандистської передовиці, а реальні люди. Вони розповідають, що це не рибалка, не розвага, що люди там дохнуть як мухи. Ось і доводиться стимулювати грошима. Які ще є стимулятори? Нову мобілізацію оголосити? А якщо не підуть, а якщо обуряться?" – сказав Фейгін.
Відповідаючи на запитання про те, куди рухається весь процес, правозахисник вказав на важливість військової допомоги Україні від Заходу. "Що стосується прогнозу загалом, то всі чекають на вибори у США, хто переможе – [Дональд] Трамп або [Камала] Харріс. Цей політичний чинник вплине і на військові обставини", – підсумував він.
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...
На Донеччині окупанти змінюють тактику малих штурмових груп, і тепер атакують камікадзе. Про це в ефірі «Суспільне новини» розповів Юрій Сиротюк, головний сержант роти вогневої підтримки 5 окремої штурмової бригади, передають Патріоти України. За слова...