
Росіяни не використовують у повному обсязі Кримський міст для військової логістики, адже бояться, що конструкція може не витримати через пошкодження. Про це заявив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук у вівторок, 7 травня, передають Патріоти України.
«Усе, що він [ворог] відчуває, це хвилювання, що міст може банально не витримати. Іноді цю інформацію підтверджують їхні пабліки», — зазначив Плетенчук.
За його словами, українська сторона неодноразово заявляла, що після вдалої операції СБУ і ВМС з ураження опори мосту експлуатація залізниці в повному обсязі неможлива.
Однак Плетенчук додав, що росіяни можуть використовувати Кримський міст для перекидання особового складу або деякого озброєння. «Оперативно-тактичний ракетний комплекс типу Іскандер теж може проїхати мостом, але ешелон з броньованою технікою там не спостерігався дуже давно», — сказав речник.
6 травня видання The Independent із посиланням на супутникові знімки повідомило, що Росія припинила постачати зброю для забезпечення своїх військ на фронті через Кримський міст.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...