"Справа не у політиці, а у наявних доказах": Прокурор МКС зробив заяву щодо ордера на арешт Путіна

Рішення головного прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) про видачу ордера на арешт Володимира Путіна, російського лідера, а також Марії Львової-Бєлової, дитячого омбудсмена РФ, у справі про незаконну депортацію українських дітей, було здійснено на підставі наявних доказів. Про це заявив сам прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан, передають Патріоти України.

«Це був надзвичайно трагічний і безмірно сумний момент, коли незалежні судді відчули себе змушеними під вагою доказів видати ордери на арешт глави держави – постійного члена Ради Безпеки, а також так званого комісара у справах дітей», – розповів Карім Хан.

Крім того, Хан зазначив, що за кілька тижнів перед видачею ордера він відвідав Україну та відвідав лінію фронту на півдні країни, де він випадково опинився в дитячому будинку, де не було дітей, і це сильно вразило його.

Прокурор МКС наголосив, що їхнім керівним принципом є не політика або емоції, а докази, і саме ці докази спонукали їх до конкретних кроків. Хан також додав, що голоси дітей повинні бути почуті в залі суду.

Джерело: Укрінформ

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про демобілізацію строковиків: Що передбачає

четвер, 22 лютий 2024, 15:49

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану, передають Патріоти України. Джерело: картка законопроєкту №11035 на сайті па...

"Не пхатися одразу до ТЦК": Військовий дав поради охочим долучитися до армії

четвер, 22 лютий 2024, 15:37

Військовий-доброволець Петро Кошуков дав поради тим, хто хоче вступити до лав української армії. Про це військовослужбовець розповів "Громадському радіо", передають Патріоти України. На думку Кошукова, для 40-річних армія – гарний спосіб долати кризу с...