Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці сварки розкрив в Facebook заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передають Патріоти України.

Богдан відправив прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Мова йде про "заморожування" 10 мільярдів гривень. Глава ОП пояснив свою вимогу тим, що гроші призначалися нібито депутатам для "освоєння" і піару перед парламентськими виборами.

Примітно, що в Кабміні мають намір ігнорувати цю вимогу. Тука назвав інцидент "розтяжкою". "Кабінет Міністрів є незалежним органом виконавчої влади. І, відповідно, абсолютно законно і логічно послав "офіс" з його листом у відповідному напрямку. Більш того, прем'єр має можливість подати заяву в Нацполіцію про "незаконне втручання", - написав заступник міністра.

Представники Офісу Зеленського вже обіцяють Кабміну "жорсткий аудит" та навіть погрожують подати до правоохоронних органів, якщо проекти не будуть заморожені. Тука впевнений, що це безперспективно. "Хм... Пан Богдан точно юрист?" - задався він питанням.

Мати впевнена, що сина вбили: Найманці "ДНР" оголосили про втечу полоненого українця Сінченка (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 22:18

Григорія Сінченка перший раз заарештували в окупованому Донецьку ще 2 грудня 2016 року. “Поліція” самопроголошеної “ДНР” оголосила в розшук українця Григорія Сінченка, заарештованого бойовиками в жовтні 2019 року в окупованому Донецьку. Про це телефоно...

Звільнений від "рабства біндер": Гордон зізнався, що за часів Порошенка не наважився б на інтерв'ю із Гіркіним

понеділок, 1 червень 2020, 21:58

Міністерство у справах ветеранів назвало інтерв'ю з Гіркіним, яке з'явилося 18 травня, популяризацією військових злочинів на території України. Журналіст Дмитро Гордон заявив, що не робив би інтерв'ю з російським найманцем і терористом Ігорем Гіркіним ...