Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці сварки розкрив в Facebook заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передають Патріоти України.

Богдан відправив прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Мова йде про "заморожування" 10 мільярдів гривень. Глава ОП пояснив свою вимогу тим, що гроші призначалися нібито депутатам для "освоєння" і піару перед парламентськими виборами.

Примітно, що в Кабміні мають намір ігнорувати цю вимогу. Тука назвав інцидент "розтяжкою". "Кабінет Міністрів є незалежним органом виконавчої влади. І, відповідно, абсолютно законно і логічно послав "офіс" з його листом у відповідному напрямку. Більш того, прем'єр має можливість подати заяву в Нацполіцію про "незаконне втручання", - написав заступник міністра.

Представники Офісу Зеленського вже обіцяють Кабміну "жорсткий аудит" та навіть погрожують подати до правоохоронних органів, якщо проекти не будуть заморожені. Тука впевнений, що це безперспективно. "Хм... Пан Богдан точно юрист?" - задався він питанням.

Битва професіоналізму з Мендель неминуча? Стало відомо, кого спікер Верховної Ради Разумков обрав собі у прессекретарки

середа, 18 вересень 2019, 6:50

Хоча дві дами мають нерівнозначних за впливом босів порівняння, після гучних проколів Юлії Мендель і в цілому зневажливого ставлення Банкової до журналістів, запобігти не вдасться. «Тепер офіційно Ольга Туній — прессекретар голови Верховної Ради Дмитра...

Вперше МВФ очолить виходець зі Східної Європи: "Наїлася" радянського типу соціалізму, важке дитинство, напружене навчання та непереборний оптимізм. Що відомо про Крісталіну Георгієв

середа, 18 вересень 2019, 6:30

Єдиний кандидат на посаду нового директора-розпорядника МВФ — CEO Світового банку Крісталіна Георгієва, зазначають Патріоти України. Що відомо про впливову болгарку та як новий голова головного кредитору України оцінювала нашу державу. Георгієва народи...