Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці сварки розкрив в Facebook заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передають Патріоти України.

Богдан відправив прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Мова йде про "заморожування" 10 мільярдів гривень. Глава ОП пояснив свою вимогу тим, що гроші призначалися нібито депутатам для "освоєння" і піару перед парламентськими виборами.

Примітно, що в Кабміні мають намір ігнорувати цю вимогу. Тука назвав інцидент "розтяжкою". "Кабінет Міністрів є незалежним органом виконавчої влади. І, відповідно, абсолютно законно і логічно послав "офіс" з його листом у відповідному напрямку. Більш того, прем'єр має можливість подати заяву в Нацполіцію про "незаконне втручання", - написав заступник міністра.

Представники Офісу Зеленського вже обіцяють Кабміну "жорсткий аудит" та навіть погрожують подати до правоохоронних органів, якщо проекти не будуть заморожені. Тука впевнений, що це безперспективно. "Хм... Пан Богдан точно юрист?" - задався він питанням.

Хіти тижня. "Підлість Сивохи полягає в тому, що він працює не на припинення цієї війни, а на її розгортання", - Мирослав Гай

п’ятниця, 22 листопад 2019, 18:00

Якщо ви не називаєте справжні причини війни, якщо ви робите невірні висновки з того, що відбувається, то ви не наближуєте вирішення проблеми, а лише ускладнюєте її вирішення. "Сивохо, як на мене – мерзотник. Буквально декілька днів тому через обстріли ...

"Отбой "Северному потоку-2", или Почему Кремль попросит Украину о помощи", - Ель-Мюрид

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:57

"Рано или поздно, но неизбежное приходится признавать. Вице-премьер Козак сообщил, что "Северный поток-2" заработает не ранее середины 20 года, причем конкретного срока названо не было", - пише у своєму блозі Ель-Мюрид, передають Патріоти України, і пр...