"Справа Свинарчука" дала приклад: У "Голосі" закликали главу ОП піти на "політичну самоізоляцію"

Глава ОП відіграє важливу роль в країні і продовження його роботи може стати великим ризиком.

Інна Совсун. Фото: РБК.

У політичній партії “Голос” закликали главу ОП Андрія Єрмака призупинити виконання своїх посадових обов’язків. Про це повідомляє прес-служба партії, передають Патріоти України.

У партії заявили, що Єрмак повинен піти на “політичну самоізоляцію” на час розслідування справи про плівки, в яких фігурує брат голови ОП Денис Єрмак.

“Глава Офісу (президента) повинен відсторонитися від роботи і піти на політичну самоізоляцію до завершення прозорого, чесного публічного розслідування”, – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що так би вчинив будь-який відповідальний європейський політик. Заступник голови «Голосу», нардеп Інна Совсун упевнена, що те, що вона побачила на відео, “безперечно є причиною для розслідування”.

За її словами, глава ОП відіграє важливу роль в країні і продовження його роботи може стати великим ризиком. Вона пояснила це тим, що розслідування може вплинути на рішення, від яких залежить доля України.

“Команда Зеленського обіцяла нульову толерантність до корупції. Треба просто виконувати обіцянки”, – йдеться в повідомленні.

Дуже плутався у свідченнях: В Австрії затримали другого підозрюваного у вбивстві критика Кадирова

неділя, 5 липень 2020, 20:46

Другого чеченця поліція затримала в торговому центрі в місті Герасдорф. В Австрії затримано другого підозрюваного в резонансному вбивстві чеченця Маміхана Умарова. Про затримання першого передбачуваного стрілка - 47-річного вихідця з Чечні - було заявл...

"Зараз найкращий час для цього": Права українських заробітчан у Польщі хочуть винести на міждержавний рівень

неділя, 5 липень 2020, 20:28

Міністр сільського господарства Ардановський наголосив, що приїзд українців до Польщі на роботу є доброю нагодою, щоб подружитися. Польський міністр сільського господарства і розвитку села Ян Кшиштоф Ардановський 4 липня заявив, що права українців, які...