Найбільший в Європі виробник боєприпасів Rheinmetall збудує в Україні завод по виробництву артилерійських снарядів., повідомила пресслужба німецького концерн.
Вказано, що меморандум про створення спільного підприємства було підписано в присутності міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва під час Мюнхенської конференції з питань безпеки.
Новий завод буде випускати шестизначну кількість артилерійських снарядів калібру 155 мм на рік.
Концерну Rheinmetall належатиме 51% акцій спільного підприємства, а українській компанії – 49%.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...