"Справа в кармі": "Слуга народу" порівняв аборти з проституцією (відео)

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук виступив на підтримку заборони абортів в Польщі і несподівано порівняв дозвіл на них з легалізацією проституції. В ефірі телеканалу "НАШ" депутат також зазначив, що вважає аборти вбивством, повідомляють Патріоти України.

"Для мене це те ж саме, що дозволити проституцію. Я виступаю проти цього, тому що жінка, яка роздає свою енергію за гроші, робить бідною себе, чоловіків навколо і всю країну", - зазначив нардеп.

Також він визнав, що і у випадку з абортами можуть бути винятки. "Є винятки, які у світовій практиці, зокрема, говорять про те, що коли чітко визначена загроза життю жінки, мами - тоді під наглядом лікарів це може бути здійснено. Але ці речі повинні бути дуже чітко прописані", - сказав Камельчук.

При цьому відповідаючи на питання журналіста про те, що робити, коли вагітність незапланована і жінка не готова стати мамою або була згвалтована, нардеп відповів, що тут "справа в кармі". "У будь-якому випадку народження дитини - це щось непорушне, що не може порівнюватися з навіть з самим початком, з якої причини це сталося. До того, будь-яку причину можна пережити, але ось навпаки потім - усвідомлення того, що у тебе могла бути дитина, а ти її своїми руками вбила - навряд чи", - сказав він.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...