Справа в Трампі: Байден розповів, чому вирішив балотуватися на другий президентський термін

Президент США Джо Байден заявив, що він міг би задовольнитися лише одним президентським терміном та не балотуватися знову, якби його попередник, колишній президент Дональд Трамп, не мав наміру очолити Білий дім знову. Про це у вівторок, 5 грудня,заявив Байден на заході зі збору коштів для своєї передвиборчої кампанії в Бостоні, пише The New York Times.

"Якби Трамп не балотувався, я не впевнений, що балотувався б я. Але ми не можемо дозволити йому перемогти", - сказав президент США.

Байден додав, що має намір вдруге перемогти Трампа і не допустити його повернення до влади.

Видання зазначає, що під час спілкування із виборцями Байден представляв можливий другий термін Трампа як "екзистенційну загрозу для американської демократії".

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...