
Процес врегулювання ситуації на Донбасі потребує участі Сполучених Штатів Америки. Відновити мир на Донбасі буде складно без участі Вашингтону. Про це в ефірі "Україна 24" заявив перший президент Леонід Кравчук, який нещодавно очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі, зазначають Патріоти України.
За словами Кравчука, якщо у форматі Україна-Росія-ОБСЄ й надалі буде патова ситуація, то до нього необхідно буде долучити США.
"Я думаю, що найсильніша, найбагатша країна світу може мати найбільший вплив", - пояснив він.
Кравчук додав, що говорить про долучення США до переговорів у перспективі, адже зараз вони мають інші проблеми - підготовку до президентських виборів, пандемію коронавірусу.
"Але ми побачимо, а раптом почнуться кроки, і мир поступово буде встановлюватися", - додав перший президент.
Нагадаємо, 30 липня президент України Володимир Зеленський призначив Кравчука головою української делегації в ТКГ. Кравчук змінив на посту іншого колишнього президента - Леоніду Кучму, який пішов з ТКГ за власним бажанням.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...