
Два українські військовослужбовці, Влад і Максим, які втратили кожен по одній нозі на війні, пройшли протезування у США і тепер знову можуть практично повноцінно ходити. Воїни прагнуть знову повернутися на фронт, оскільки "цю війну треба закінчувати". Про це йдеться у матеріаліВВС. Зазначається, що обидва військові стали на захист країни одразу після повномасштабного вторгнення Росії, дістали поранення, передають Патріоти України.
"У Росії – авіація та арта, тому так багато наших хлопців з відірваними кінцівками", – пояснив Влад, який воював на Ізюмському напрямку.
Тепер замість своєї правої ноги він має протез. І хоча спершу користуватися ним було складно, та вже через півтора тижні роботи лікаря-протезиста та занять із реабілітологом чоловік міг ходити без милиць. Він похвалився, що вже відчуває стопу, наче свою і навіть може тиснути на газ в авто. Зі свого боку Максим деякий час звикав до протеза і дотепер ходити дещо незвично. Однак після реабілітації військовий повернувся на службу в ЗСУ. Так само планує і Влад: "Буду проситися назад, бо цю війну треба закінчити. Ми там були, ми там все знаємо".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....