
Два українські військовослужбовці, Влад і Максим, які втратили кожен по одній нозі на війні, пройшли протезування у США і тепер знову можуть практично повноцінно ходити. Воїни прагнуть знову повернутися на фронт, оскільки "цю війну треба закінчувати". Про це йдеться у матеріаліВВС. Зазначається, що обидва військові стали на захист країни одразу після повномасштабного вторгнення Росії, дістали поранення, передають Патріоти України.
"У Росії – авіація та арта, тому так багато наших хлопців з відірваними кінцівками", – пояснив Влад, який воював на Ізюмському напрямку.
Тепер замість своєї правої ноги він має протез. І хоча спершу користуватися ним було складно, та вже через півтора тижні роботи лікаря-протезиста та занять із реабілітологом чоловік міг ходити без милиць. Він похвалився, що вже відчуває стопу, наче свою і навіть може тиснути на газ в авто. Зі свого боку Максим деякий час звикав до протеза і дотепер ходити дещо незвично. Однак після реабілітації військовий повернувся на службу в ЗСУ. Так само планує і Влад: "Буду проситися назад, бо цю війну треба закінчити. Ми там були, ми там все знаємо".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...