
Два українські військовослужбовці, Влад і Максим, які втратили кожен по одній нозі на війні, пройшли протезування у США і тепер знову можуть практично повноцінно ходити. Воїни прагнуть знову повернутися на фронт, оскільки "цю війну треба закінчувати". Про це йдеться у матеріаліВВС. Зазначається, що обидва військові стали на захист країни одразу після повномасштабного вторгнення Росії, дістали поранення, передають Патріоти України.
"У Росії – авіація та арта, тому так багато наших хлопців з відірваними кінцівками", – пояснив Влад, який воював на Ізюмському напрямку.
Тепер замість своєї правої ноги він має протез. І хоча спершу користуватися ним було складно, та вже через півтора тижні роботи лікаря-протезиста та занять із реабілітологом чоловік міг ходити без милиць. Він похвалився, що вже відчуває стопу, наче свою і навіть може тиснути на газ в авто. Зі свого боку Максим деякий час звикав до протеза і дотепер ходити дещо незвично. Однак після реабілітації військовий повернувся на службу в ЗСУ. Так само планує і Влад: "Буду проситися назад, бо цю війну треба закінчити. Ми там були, ми там все знаємо".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...