
Два українські військовослужбовці, Влад і Максим, які втратили кожен по одній нозі на війні, пройшли протезування у США і тепер знову можуть практично повноцінно ходити. Воїни прагнуть знову повернутися на фронт, оскільки "цю війну треба закінчувати". Про це йдеться у матеріаліВВС. Зазначається, що обидва військові стали на захист країни одразу після повномасштабного вторгнення Росії, дістали поранення, передають Патріоти України.
"У Росії – авіація та арта, тому так багато наших хлопців з відірваними кінцівками", – пояснив Влад, який воював на Ізюмському напрямку.
Тепер замість своєї правої ноги він має протез. І хоча спершу користуватися ним було складно, та вже через півтора тижні роботи лікаря-протезиста та занять із реабілітологом чоловік міг ходити без милиць. Він похвалився, що вже відчуває стопу, наче свою і навіть може тиснути на газ в авто. Зі свого боку Максим деякий час звикав до протеза і дотепер ходити дещо незвично. Однак після реабілітації військовий повернувся на службу в ЗСУ. Так само планує і Влад: "Буду проситися назад, бо цю війну треба закінчити. Ми там були, ми там все знаємо".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...