Справдливість є? Суддю з Броварів засудили до шести років в’язниці за хабар

Вищий антикорупційний суд засудив до шести років в’язниці суддю Броварського міськрайонного суду Київської області, яку звинувачували у хабарництві. Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України, передають Патріоти України.

Суддю визнали винною в отриманні хабара у розмірі 1000 євро за прийняття рішення про повернення вилученого майна в межах справи про адміністративне правопорушення, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Згідно з вироком, судді призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією автомобіля і земельної ділянки та позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя, строком на 3 роки. Вирок Вищого антикорупційного суду може бути оскаржений протягом 30 днів з моменту його оголошення.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...