Справи турецькі: Таємний план Кремля знайшли на московському смітнику

Росіяни сподівалися домовитися із турками про обслуговування російських платіжних карт "Мир".

Телеграм-канал Baza в понеділок опублікував фотографії документів, знайдених на звалищі в Підмосков'ї, в одному з яких згадувалися переговори в Мінфіні РФ по організації платежів в нацвалюті, включаючи обслуговування російських карт «Мир» в Туреччині і підключення банків і компаній цієї країни до СПФС. Заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв підтвердив "Блумберг" факт проведення таких переговорів, передають Патріоти України.

«Обговорювалася доцільність підписання меморандуму на цих переговорах, вирішили, що треба над цим працювати і ось зараз над цим працюємо, - повідомив Моїсеєв по телефону. - Тепер нам треба підписати меморандум і далі вже, в залежності від того, що буде в меморандумі, будемо визначатися».
СПФС була створена в 2014 році з метою зниження зовнішніх ризиків і забезпечення безперебійного надання послуг з передачі фінансових повідомлень в форматах SWIFT. У липні президент РФ Володимир Путін підписав зміни в закон, що дозволяють Центробанку РФ підключати іноземців до СПФС, в якій поки беруть участь тільки російські організації. За словами Моїсеєва, вже підписаний меморандум щодо приєднання китайських банків до СПФС і в даний час ведуться роботи на рівні технічних експертів.

У Туреччині карти "Мир" приймає Turkiye Is Bankasi A.S. і РФ розраховує, що робота регуляторів двох країн забезпечить їх використання і в інших турецьких банках, повідомив в липні міністр енергетики РФ Олександр Новак.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...