"Справить шокове враження": Піонтковський назвав фактор, який може ще дужче розпалити протести в Росії

Російський опозиційний політолог та публіцист Андрій Піонтковський вважає, що ще дужче розпалити протести в Росії зможе успішний контрнаступ Збройних сил України. До прикладу, звільнення тимчасово окупованого Херсону, передають Патріоти України.

Про це він розповів в коментарі 24 каналу. "Темп протесту будуть визначати успіхи української армії. До прикладу, звільнення Херсону справить шокове враження на російське суспільство, в тому числі – на бункер Путіна, що призведе до серйозних політичних змін", – сказав Піонтковський.

За його словами, головне завдання Росії – "загнати" на війну в Україні величезну кількість населення. Через це президент України Володимир Зеленський щодня звертається до росіян, закликаючи не приймати повістки або одразу здаватися в полон.

Він наголошує, що окупантам варто обирати: "життя або смерть". "Ці звернення додають "масла у вогонь". Ми бачимо це і по поведінці мобілізованих, а по протестах – попри жорсткі репресії, все-таки вже 1 000 людей заарештовані", – сказав Піонтковський. Однак найпотужніший ефект справлять успіхи української армії.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...