Справжні герої! 13 українських захисників давали відсіч понад 200 окупантам і знищили ворожий танк - бій тривав 30 годин

Українські захисники продовжують в активному режимі завдавати безповоротних втрат російським окупантам. 13 наших воїнів дали відсіч понад 200 воєнним злочинцям РФ, передають Патріоти України.

Бійці ЗСУ також знищили ворожий танк. Про це повідомив ветеран армії США, який переїхав до України у 2012 році, Юрій Блят. Важкий бій тривав 30 годин.

"На 30 годин, 13 людей. Українці та кілька членів моєї команди контратакували позицію, захоплену вчора росіянами. 30 годин ці хоробрі солдати трималися проти кількох танків (один із яких вони знищили)", кількох БМП та понад 200 російських солдатів", – написав він.

Він наголосив, що цей день став днем крові для окупантів. "Ніхто з членів моєї команди чи підрозділу, частиною якого ми є, не постраждав. Хтось спостерігає за мною та моєю командою", – додав автор.


Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...