Справжні "улюбленці": Кого з українських публічних осіб найчастіше цитують російські пропагандисти

В Україні провели дослідження, яке показало, кого з українських публічних осіб найчастіше цитують пропагандистські видання держави-агресора Росії. У топ-40 потрапили колишній радник Леоніда Кучми Олег Соскін, генерал ЗСУ у відставці Сергій Кривонос, народна депутатка Мар'яна Безугла та інші, передають Патріоти України.

Дослідження провела дослідницько-аналітична група InfoLight.UA. За період із 26 травня по 25 червня 2024 року було оброблено 27 500 новин на п’яти найбільш відвідуваних російських сайтах.

Перша дев'ятка має такий вигляд:

– Олег Соскін – колишній радник Леоніда Кучми;

– Сергій Кривонос – генерал ЗСУ у відставці;

– Олег Старіков – полковник СБУ у відставці;

– Мар'яна Безугла – депутатка Верховної Ради України;

– Ігор Лапін – майор ЗСУ у відставці;

– Борислав Береза – ексдепутат Верховної Ради;

– Олексій Гончаренко – депутат Верховної Ради України;

– Дар'я Марчак – заступниця міністра соціальної політики;

– Олексій Кущ – український економіст та аналітик.

Першим у списку з рейтингом 21 449 опинився Олег Соскін (цифра рейтингу, як пояснили автори дослідження, означає потенційне охоплення 100 тисяч читачів, відповідно до кількості публікацій та охоплення ЗМІ).

Сергій Кривонос із рейтингом 14 630 також часто потрапляє в російські новини, оскільки є гострим критиком чинної влади.

Олег Старіков (рейтинг 11 600) робить різні суперечливі заяви, наприклад, щодо наближення генеральної битви російсько-української війни.Мар’яна Безугла з рейтингом 11 162 часто публічно критикує владу України та військове командування, тому її заяви миттю хапають пропагандисти держави-агресора

Майор ЗСУ у відставці Ігор Лапін (має рейтинг у дослідженні 10 006 ), як зазначається у матеріалі, є одним із лідерів українського сегмента YouTube за кількістю й охопленням відео, що гостро критикують фактично все, що пов’язано з рішеннями військово-політичного керівництва країни.

Як пишуть автори дослідження, також його заяви часто стосуються очільника головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова й використовуються Росією для внесення розколів у Силах оборони України.

Лапін був депутатом Ради VIII скликання. У 2014 році брав участь в АТО – командував 2-ю штурмовою ротою "Захід" 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" ЗСУ, сформованої переважно з добровольців Волині.

Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...