
Режим НС запроваджено у межах населеного пункту Підгоренського району Воронезької області, де вночі фіксували атаку нібито українських БПЛА. Наразі детонація вибухонебезпечних об'єктів триває.
Про це повідомив губернатор Олександр Гусєв, інформують Патріоти України із посиланням на російську пропагандистську агенцію новин "РИА-Новости".
За його даними, відбувається евакуація громадян до пунктів тимчасового розміщення, перекрито ділянку автомобільної дороги, яка проходить через населений пункт.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...