"Справжня червона лінія": Заяви Єрмака свідчать про готовність легітимізувати найманців ОРДЛО, - Гончаренко

Два місяці влада розповідала, що "ніхто не збирається ніяк капітулювати, але тепер ситуація виглядає однозначно підозрілою.

Олексій Гончаренко. Фото: соцмережі.

Це називається "легітимізація бойовиків" і це називається "реалізація сценарію Путіна" щодо того, щоб впихнути в Україну ОРДЛО, яке він далі буде контролювати через "обраних" таким чином своїх представників. Про це в ток-шоу "Ехо України" заявив депутат "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко, коментуючи останню заяву помічника президента Андрія Єрмака щодо виборів в ОРДЛО, передають Патріоти України.

"По-перше, це нам демонструє, що коли наша фракція "Європейська солідарність" разом з фракціями "Голос" і "Батьківщина" приймали спільну заяву і виголошували її з трибуни щодо червоних ліній, які не можна перетнути, які не можна порушити під час Паризького саміту, ми зробили абсолютно вірно", - сказав Гончаренко.

Він зауважив, що два місяці влада розповідала, що "ніхто не збирається ніяк капітулювати, що це ми все нагнітаємо, це все минула влада, негідники і так далі". "А сьогодні Єрмак, який є фактично тіньовим міністром закордонних справ України, прямо сказав, що ми готові провести вибори на Донбасі одночасно з усіма виборами по Україні в жовтні 2020 року. Тобто у нас зараз 10 місяців залишилось. Зрозуміло, що завтра ми не зайдемо на Донбас. Так скільки днів буде українська влада на Донбасі перед виборами? Один? Один тиждень, один місяць?" - додав Гончаренко.

Він наголосив, що за такий короткий час не можливо в чомусь переконати людей, яким 5 років промивали мізки російською пропагандою, що хунта їх бомбить і так далі. "І ще Єрмак сказав, що в день виборів контроль за кордоном має бути за Україною. В день. Тобто в неділю вибори. В неділю має бути контроль України за кордоном, а в суботу ще – Росії. І це називається "вибори"? Ні, це називається "легітимізація бойовиків" і це називається "реалізація сценарію Путіна" щодо того, щоб впихнути в Україну ОРДЛО, яке він далі буде контролювати через "обраних" таким чином своїх представників. Тому ми бачимо, що там зрада якраз і є, і що це обговорюється напряму найвищими особами в державі, і вони допускають, що це є можливо. Це є неможливо, це є неприйнятно, це є червона лінія", - завершив Гончаренко.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. "Я спокійний, як х*й після акту": ТОП найяскравіших цитат з листування соратника Джуліані з Луценком

п’ятниця, 24 січень 2020, 3:00

Напередодні, 15 січня, Палата представників США оприлюднила листування Лева Парнаса - американського бізнесмена та соратника адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані - з ексголовою ГПУ Юрієм Луценком і найближчим оточенням президента Володимира Зелен...

Хіти тижня. Нардепи звернулися до СБУ через концерти російських зірок в Україні (документ)

п’ятниця, 24 січень 2020, 2:00

Мова йде про гастролерів Валерія Сюткіна і Олександра Сєрова, які виступали в Криму, і планували концерти в Києві. 40 народних депутатів із чотирьох фракцій звернулися в СБУ з проханням заборонити Сюткіну та Сєрову в'їзд до країни. Про це на своїй стор...