
У тимчасово окупованому Мелітополі місцевим жителям представники окупаційної влади роздають зіпсовані електроплити. При цьому реальної допомоги місцевим жителям не надають. Про це повідомляє видання РІА-Мелітополь, передають Патріоти України.
"Одна з найболючіших тем для мешканців тимчасово окупованої Мелітопольщини – відсутність газопостачання. Нагадаємо, що блакитне паливо перестало надходити до будинків і квартир у регіоні ще на початку липня через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок бойових дій", – йдеться у повідомленні.
Буквально днями пропагандисти знімали в підірваному партизанами штабі черговий ролик про "мелітопольців, що голодують". На камеру загарбники роздавали місцевим мешканцям продуктові набори та електричні плити. "Що стосується останнього, то прилади людям доводиться брати з рук рашистів хоча б тому, що купити їх їм банально нема за що – після окупації більшість містян втратили джерела доходу. Тільки ось якість цих електроплит від рашистських благодійників залишає бажати кращого", – пише видання.
"Влітку ще пів біди: спека, можна і холодною водою помитися. А як взимку бути? Орки то втечуть, а ми залишимося", – запитує містянка.
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...
Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....