Справжня російська "турбота": Окупанти у Мелітополі роздали місцевим жителям неробочі електроплити

У тимчасово окупованому Мелітополі місцевим жителям представники окупаційної влади роздають зіпсовані електроплити. При цьому реальної допомоги місцевим жителям не надають. Про це повідомляє видання РІА-Мелітополь, передають Патріоти України.

"Одна з найболючіших тем для мешканців тимчасово окупованої Мелітопольщини – відсутність газопостачання. Нагадаємо, що блакитне паливо перестало надходити до будинків і квартир у регіоні ще на початку липня через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок бойових дій", – йдеться у повідомленні.

Буквально днями пропагандисти знімали в підірваному партизанами штабі черговий ролик про "мелітопольців, що голодують". На камеру загарбники роздавали місцевим мешканцям продуктові набори та електричні плити. "Що стосується останнього, то прилади людям доводиться брати з рук рашистів хоча б тому, що купити їх їм банально нема за що – після окупації більшість містян втратили джерела доходу. Тільки ось якість цих електроплит від рашистських благодійників залишає бажати кращого", – пише видання.

"Влітку ще пів біди: спека, можна і холодною водою помитися. А як взимку бути? Орки то втечуть, а ми залишимося", – запитує містянка.

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...