
У тимчасово окупованому Мелітополі місцевим жителям представники окупаційної влади роздають зіпсовані електроплити. При цьому реальної допомоги місцевим жителям не надають. Про це повідомляє видання РІА-Мелітополь, передають Патріоти України.
"Одна з найболючіших тем для мешканців тимчасово окупованої Мелітопольщини – відсутність газопостачання. Нагадаємо, що блакитне паливо перестало надходити до будинків і квартир у регіоні ще на початку липня через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок бойових дій", – йдеться у повідомленні.
Буквально днями пропагандисти знімали в підірваному партизанами штабі черговий ролик про "мелітопольців, що голодують". На камеру загарбники роздавали місцевим мешканцям продуктові набори та електричні плити. "Що стосується останнього, то прилади людям доводиться брати з рук рашистів хоча б тому, що купити їх їм банально нема за що – після окупації більшість містян втратили джерела доходу. Тільки ось якість цих електроплит від рашистських благодійників залишає бажати кращого", – пише видання.
"Влітку ще пів біди: спека, можна і холодною водою помитися. А як взимку бути? Орки то втечуть, а ми залишимося", – запитує містянка.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...