
У тимчасово окупованому Мелітополі місцевим жителям представники окупаційної влади роздають зіпсовані електроплити. При цьому реальної допомоги місцевим жителям не надають. Про це повідомляє видання РІА-Мелітополь, передають Патріоти України.
"Одна з найболючіших тем для мешканців тимчасово окупованої Мелітопольщини – відсутність газопостачання. Нагадаємо, що блакитне паливо перестало надходити до будинків і квартир у регіоні ще на початку липня через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок бойових дій", – йдеться у повідомленні.
Буквально днями пропагандисти знімали в підірваному партизанами штабі черговий ролик про "мелітопольців, що голодують". На камеру загарбники роздавали місцевим мешканцям продуктові набори та електричні плити. "Що стосується останнього, то прилади людям доводиться брати з рук рашистів хоча б тому, що купити їх їм банально нема за що – після окупації більшість містян втратили джерела доходу. Тільки ось якість цих електроплит від рашистських благодійників залишає бажати кращого", – пише видання.
"Влітку ще пів біди: спека, можна і холодною водою помитися. А як взимку бути? Орки то втечуть, а ми залишимося", – запитує містянка.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...