"Спрямований пронизливий звук": Чиновники Білого дому зазнали акустичної атаки через кілька днів після виборів, - CNN

В кінці минулого року два чиновника Білого дому зазнали так званої акустичної атаки, повідомляють Патріоти України із посиланням на CNN.

За інформацією численних джерел видання, інцидент стався в листопаді 2020 року. Атаки торкнулися двох посадових осіб Ради національної безпеки: один постраждав на наступний день після президентських виборів, а інший - через кілька тижнів після того.

CNN також нагадує, що подібним атакам піддавалися понад 100 американських дипломатів, шпигунів і військовослужбовців по всьому світу. Ефекти, які наступають в результаті цієї атаки, також називають синдромом Гавани.

Фахівці не дійшли остаточних висновків, яке саме обладнання може призвести до таких наслідків, однак загалом ідеться про опромінювання керованою енергією, що супроводжується «пронизливим спрямованим звуком»

Politico, посилаючись на джерела, 11 травня повідомило, що за передбачуваними акустичними атаками проти американських дипломатів на Кубі і в Китаї можуть стояти співробітники Головного управління Генштабу РФ.

Замість нормальних канікул: Офіцер ЗСУ показав, як в окупованому Криму дітей готують в "бойові загони Путіна" (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:42

В тимчасово окупованому Росією Криму діти відпрацьовували вправи зі зброєю в руках. Такі "бойові" завдання ставили перед хлопчиками в дитячому таборі Джанкоя. Відео з Twitter опублікував український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріо...

"Хватит уже изображать "незалежность"! Возвращайтесь домой!": Віце-спікер Держдуми відкрито закликав до ліквідації України (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:00

Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой закликав Україну "припинити валяти дурня з незалежністю" і повернутися до складу Росії. Таку заяву російський топ-політик зробив в ефірі програми "60 хвилин", передають Патріоти України. Глава російської деле...