​Спростовувати не став: Путін через американські ЗМІ знов відповів Байдену на "вбивцю"

Російський президент Володимир Путін напередодні своєї зустрічі з американським колегою Джозефом Байденом дав інтерв'ю телеканалу NBS, зазначають Патріоти України.

Зокрема Х*йло прокоментувало слова президента США про нього як про "вбивцю". Анонс інтерв'ю був опублікований на сайті NBS. В ході бесіди журналіст поцікавився у Путіна: "Пане президенте, Ви вбивця?"

Спростовувати цю заяву глава Росії не став. Він переконує, що вже "звик ... до атак з різних сторін" і його подібні заяви "не дивують". "Я таких звинувачень чув десятки", - запевнив Путін.

Вбивця сотень тисяч людей на планеті додала, що через цей "ярлик" не буде "навіть злегка переживати". Х*йло також дало зрозуміти, що не ображається на Байдена за слово "вбивця" і готовий надалі співпрацювати.

"Ми не жених і наречена і не клянемося один одному у вічній любові і дружбі. Ми партнери і в чомусь змагаємося один з одним", - заявив Путін.

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...