Активісти партизанського руху Жовта стрічка підняли прапор України в горах Криму. Про це у понеділок, 26 лютого, в День кримського спротиву російській окупації, повідомив ТГ-канал Жовтої стрічки.
"Ми знову підняли прапор України на вершині Криму. 10 років російської окупації ми продовжуємо нагадувати рашистам, що Крим - це Україна! Сьогодні активісти руху Жовта стрічка піднімають наш прапор на одну із вершин кримських гір. Невдовзі побачите як синьо-жовтий прапор височіє над усім півостровом. Ми точно знаємо, що Крим буде вільним від рашистів і ми будемо чинити спротив стільки скільки потрібно!" - повідомляють партизани і публікують фото прапора на одній з кримських вершин.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...