
США продовжать санкції стосовно осіб і компаній, що беруть участь у будівництві російського трубопроводу "Північний потік-2". Це має продемонструвати "постійну протидію" Штатів цьому проєкту. Відповідні заяви в четвер, 10 червня, зробив офіційний представник американського Держдепартаменту Нед Прайс. Пресконференція транслювалася на офіційній Twitter-сторінці відомства, передають Патріоти України.
"Ми продовжимо вживати заходів щодо осіб і компаній, що беруть участь у діяльності, яка потрапляє під санкції, щоб демонструвати нашу незмінну незгоду з цим [проєктом]", – зазначив чиновник. Він підкреслив, що Вашингтон як і раніше вважає "Північний потік-2" "поганою угодою" для європейських партнерів Сполучених Штатів. Американська адміністрація продовжить докладати зусиль, щоб Росія "не змогла використати енергію як інструмент примусу щодо України або будь-якої іншої країни", додав Прайс.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...