
США продовжать санкції стосовно осіб і компаній, що беруть участь у будівництві російського трубопроводу "Північний потік-2". Це має продемонструвати "постійну протидію" Штатів цьому проєкту. Відповідні заяви в четвер, 10 червня, зробив офіційний представник американського Держдепартаменту Нед Прайс. Пресконференція транслювалася на офіційній Twitter-сторінці відомства, передають Патріоти України.
"Ми продовжимо вживати заходів щодо осіб і компаній, що беруть участь у діяльності, яка потрапляє під санкції, щоб демонструвати нашу незмінну незгоду з цим [проєктом]", – зазначив чиновник. Він підкреслив, що Вашингтон як і раніше вважає "Північний потік-2" "поганою угодою" для європейських партнерів Сполучених Штатів. Американська адміністрація продовжить докладати зусиль, щоб Росія "не змогла використати енергію як інструмент примусу щодо України або будь-якої іншої країни", додав Прайс.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...