
Мародерство у "другій армії" світу перейшло на новий рівень. Тепер окупанти крадуть самі в себе. До цього їх змусили нові обставини війни – українські захисники не дають загарбникам просунутися вперед та захопити якісь населені пункти. Тому вони обкрадають тих, кого можуть, – своїх же вбитих і поранених. Про це свідчать телефонні розмови загарбників, які перехопила СБУ. В одній із них батько окупанта просить його "прикопати" йому парочку автоматів і пістолетів, передають Патріоти України.
У телефонній розмові загарбник хвалиться батькові, що у них є багато зброї та боєприпасів, які вони "спи*дили у когось зі своїх". У своїх же "двохсотих і трьохсотих", пояснює він.
"Тут є спи*ений автоматик. Спи*дили у когось зі своїх. У нас зброя значиться на кожній людині. Є зброя, яка належала двохсотим і трьохсотим. Вона лишається у нас", – розповідає окупант.
Як видно з аудіозапису, найбільш "популярні" серед мародерів-окупантів прилади нічного бачення та тепловізори. Ці прилади дорогі, однак їх досить легко вивезти, прикріпивши на кришці БТРа.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...