"США і РФ не вдалося домовитися, війна стає більш імовірною", - російський політолог Соловей

Імовірність великої війни різко зросла після останніх переговорів Вашингтона та Москви щодо вимог до НАТО. Таку думку в ефірі російської радіостанції "Эхо Москвы" висловив відомий російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"Війна стає більш ймовірною, тому що нашому дорогому президенту (Володимиру Путіну - ред.) зараз доведеться довести, що він реальний пацан, а не л** педальний, який відступив перед натиском американців", - заявив Соловей.

Він запевняє, що під час переговорів до російської делегації поставилися не надто шанобливо. "Американські переговорники відверто знущалися зі своїх російських візаві", - повідомив російський політолог.

Варто зазначити, що під час переговорів обговорювався список вимог щодо НАТО, який РФ передала Вашингтону. Росія хоче, щоб Альянс відмовився від розширення на схід та від прийому до своїх лав України та Грузії, а також відвів війська зі Східної Європи. У США вже наголосили, що вважають вимоги неприйнятними. Проте від переговорів із Москвою американці не відмовилися.

Бігають у військкомати відбивати своїх чоловіків: На окупованому Донбасі почалися бунти дружин та матерів мобілізованих (фото, відео)

неділя, 22 травень 2022, 16:41

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей назрівають бунти. Матері та дружини мобілізованих мешканців цих районів влаштовують мітинги біля військкоматів. Вони вимагають, щоб їх рідних повернули додому, кажуть, що їх кинули без зброї та ...

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...